Usługi

Usługi

Consulting

Jednym z najważniejszych czynników decydującym o powodzeniu przedsięwzięcia jest wybór narzędzi oraz rozwiązań. Na rynku dostępne są ich tysiące.
Czasem już kilkunastominutowa rozmowa z praktykiem powoduje, że zaczynasz spoglądać na Swoje przedsięwzięcie z innej perspektywy.
Unikanie błędów, które zostały popełnione przez Twoją konkurencję to doskonała metoda.

Poszukiwanie rozwiązań oraz budowanie zespołów do realizacji projektowych

SEO, optymalizacja, pozycjonowanie

Pozycjonowanie już dawno przestało być magicznym procesem z zagadkowymi metodami. Rozwój „inteligencji” algorytmu wyszukiwarki google powoduje, że działania w tym zakresie muszą być dobrze zaplanowane oraz posiadać długofalową strategię.
Pozycjonowanie stron stało się bardziej techniczne niż kiedykolwiek wcześniej. Do pracy zaprzęganych jest coraz więcej specjalistycznych narzędzi, a coraz więcej detali ma wpływ na pozycję Twojej strony w wyszukiwarce. W silnie konkurencyjnych branżach liczy się każdy drobiazg. Layout, wartościowy content, linkowanie zewnętrzne, linkowanie wewnętrzne, optymalizacja witryny zgodnie z aktualnymi wytycznymi, czas użytkowników spędzany na stronie, współczynnik odrzuceń, opinie i oceny, obecność w social media, dostosowanie do urządzeń mobilnych, a wreszcie szybkość działania strony.

Niezmiernie istotne jest też umieć odpowiedzieć na podstawowe pytanie. Co przy danym budżecie Klienta i jego innych możliwościach tak naprawdę możemy zrobić.
Na rynku roi się od ofert SEO, które za skromne 1000 – 1500 zł / mies. zagwarantują obecność Twojej strony w TOP10 na 20 fraz. Tylko czy którakolwiek z tych fraz będzie dla Ciebie istotna? Cze będzie generowała leady?

Audyty online stron internetowych

Audyty online sklepów internetowcyh

Audyty fizyczne w sklepach internetowych

Twój sklep nie rozwija się tak jak byś chciał a jego rentowność pozostawia wiele do życzenia? Czujesz że coś Cię ogranicza i potrzebujesz wsparcia ?

Odwiedzę Twój fizyczny sklep. Przeprowadzę jedno lub dwu dniowy audyt wewnętrzny, który pozwoli wskazać Twoje mocne oraz słabe strony. Wspólnie przeanalizujemy poszczególne etapy działania systemu oraz pracowników. Przejdziemy przez poszczególne etapy realizacji zamówień, pakowania wysyłki oraz reklamacji. Ocenimy razem obieg informacji w Twojej organizacji oraz wrażenia jakich doznają Twoi Klienci podczas interakcji z Twoim sklepem.
Po mojej wizycie otrzymasz opisowy raport, w którym szczegółowo odniosę się do wszystkich poszczególny procesów. Ocenię aktualne rozwiązania i metody, pokażę inne ujęcia danych problemów a także zaproponuję modyfikacje.

Budowa stron www

Budowa sklepów internetowych

Budowa systemów web

Stała opieka nad stronami www i sklepami internetowymi