O mnie

O mnie

Być może właśnie startujesz ze Swoim nowym, wspaniałym biznesem. A może dotarłeś właśnie do słynnej „ściany” i szukasz nowych rozwiązań, które pozwolą Ci ją pokonać? Nie ważne na jakim etapie Swojego biznesu jesteś teraz. Ważne jest abyś na każdym z nich wybierał rozwiązania, które będą pracowały razem z Tobą na sukces i pomagały w rozwoju. I właśnie w tym mogę Ci pomóc.

Nazywam się Łukasz Ordecha. Od 2002 roku nieprzerwanie zajmuję się komercyjnie i zawodowo obecnością firm w sieci. Pracuję kompleksowo od pierwszych kroków firmy w sieci po jej długofalową zaplanowaną obecność i rozwój. W roku 2005 założyłem firmę INFORD, której jestem właścicielem.

W trakcie swojej działalności zrealizowałem setki projektów począwszy od prostych stron internetowych, przez rozbudowane portale firmowe, sklepy internetowe, a skończywszy na zaawansowanych wdrożeniach e-commerce zintegrowanych z systemami magazynowo-księgowymi.

Doradzałem dziesiątkom Klientów jak rozpocząć biznes w sieci. Wspólnie opracowywaliśmy plany i cele, a następnie długofalowe strategie. Dobieraliśmy najlepsze rozwiązania, które pozwalały je realizować.

Na co dzień obsługuję wielu Klientów, którzy funkcjonują na rynku w sieci. Rozwiązując tysiące prostych oraz złożonych problemów nieustannie zdobywam to, co w każdej branży jest najcenniejsze: wiedzę i doświadczenie.

Działając na tak dynamicznym rynku przechodzę też liczne szkolenia oraz kursy, dzięki którym mogę „być na bieżąco” z aktualnymi na rynku trendami i rozwiązaniami.

Obserwuję rynek oraz działania Klientów, audytuję strony www oraz sklepy internetowe, optymalizuję je, analizuję wybory i rozwiązania, a następnie badam ich konsekwencje, wyciągając wnioski.

Jestem webmasterem, webdeveloperem, logistykiem, marketingowcem, a przede wszystkim praktykiem. Szerokie połączenie kompetencji oraz doświadczenia pozwala na podejmowanie trafnych decyzji i uniknięcie wielu błędów.

W czym mogę ci pomóc?

W mojej pracy mogę Ci pomóc praktycznie na każdym etapie Twojego biznesu w internecie. Nie ważne czy dopiero myślisz o jego rozpoczęciu czy też jesteś już doświadczonym graczem na Swoim rynku.

Oferuję następujące usługi.

  • Consulting
  • Poszukiwanie rozwiązań oraz budowanie zespołów do realizacji projektowych
  • SEO, optymalizacja, pozycjonowanie
  • Audyty online stron internetowych
  • Audyty online sklepów internetowych
  • Audyty fizyczne w sklepach internetowych
  • Budowa stron www
  • Budowa sklepów internetowych
  • Budowa systemów web
  • Stała opieka nad stronami www i sklepami internetowymi

Więcej informacji o poszczególnych usługach znajdziesz w zakładce usługi